CYKLUS TANEČNĚ PROŽITKOVÝCH MEDITACÍ PRO ŽENY MOHENDŽODÁRO

Datum: 5. 11. 2020 19:00 - 8. 11. 2020 14:00 navazuje volné pokračování 6. - 9. května 2021 a 17. - 20. června 2021, kurzy povedeme společně s Katkou Soldátovou

Místo: Lipová-lázně, Jeseníky

Kraj: Olomoucký kraj

Typ: Workshop

Cena: za 1 seminář včetně ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a plná penze 4000,- Kč

Lektoři: Ivet Grézlová

Taneční meditace jsou jedinečným systémem péče o ženské tělo a duši. Jsou určeny ženám, které se zajímají o osobní rozvoj, o poznání, nalezení a rozvíjení své ženské tvůrčí síly. Tento sytém vychází ze starodávné tradice indického Mohendžodára, tantrické jógy pro ženy. Jde o taneční meditace, jemných a laskavých, podporujících plynutí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám.

Originální hudba využívá mnoho jedinečných metod s hlubokým terapeutickým účinkem. Pracuje s rytmy, tóninami, frekvencemi, barvami nástrojů, hlasem. Vede ženu k přirozeným projevům.
Názvy meditací jsou například:

Laskavé sebe přijetí
Imunitní posílení
Otevření se intimitě
a další…..

Do těchto tanečních meditací se formou ženských aspektů promítá prožitkový rituál, který, umožní ženě spojit se sama se sebou. Učí ženy spontánnímu tanci, využívá rezonančních technik, blahodárného cvičení a přírodní léčby. Dále používá vědomý dotek, meditační a relaxační techniky, které vedou k vnitřní transformaci životní síly a sexuality. Tyto taneční meditace umožňují poznání tajemného energetického kódu pro omlazování a zkrášlení ženy. 

Skupinový terapeutický trénink 2v1
Získej licenci na nejúčinnější meditační techniky.
Meditační techniky a terapie pro osobní transformaci i vedení skupin.
Letní trénink plný naplňujících zážitků.


Články

Ivet Grézlová

1.- 4. října proběhl v Lipová - lázně tanečně prožitkový víkend s nádhernými ženami. Tvořily jsme ... prožívaly... zažívaly... s různými meditacemi např. Laskavé sebepřijetí, Tvořivé dětství, Chakra dance a další Více

   

Pravidelné kurzy

Tyto taneční prožitkové meditace se uskutečňuji v malém kruhu 5-7 žen. Jsou unikátním projektem meditačních technik a terapií pro osobní transformací žen. Jsou jedinečné, laskavé, přístupné a otevřené všem ženám začátečnicím i pokročilým.

Olomouc, Karafiátová 525/5, lekce začínají 1. týden v listopadu, pondělí a úterý

Zobrazit detail