CYKLUS TANEČNĚ PROŽITKOVÝCH MEDITACÍ PRO ŽENY MOHENDŽODÁRO

Datum:

Místo: Lipová-lázně, Jeseníky

Kraj: Olomoucký kraj

Typ: Workshop

Lektoři: Ivet Grézlová

Taneční meditace jsou jedinečným systémem péče o ženské tělo a duši. Jsou určeny ženám, které se zajímají o osobní rozvoj, o poznání, nalezení a rozvíjení své ženské tvůrčí síly. Tento sytém vychází ze starodávné tradice indického Mohendžodára, tantrické jógy pro ženy. Jde o taneční meditace, jemných a laskavých, podporujících plynutí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám.

Originální hudba využívá mnoho jedinečných metod s hlubokým terapeutickým účinkem. Pracuje s rytmy, tóninami, frekvencemi, barvami nástrojů, hlasem. Vede ženu k přirozeným projevům.
Názvy meditací jsou například:

Laskavé sebe přijetí
Imunitní posílení
Otevření se intimitě
a další…..

Do těchto tanečních meditací se formou ženských aspektů promítá prožitkový rituál, který, umožní ženě spojit se sama se sebou. Učí ženy spontánnímu tanci, využívá rezonančních technik, blahodárného cvičení a přírodní léčby. Dále používá vědomý dotek, meditační a relaxační techniky, které vedou k vnitřní transformaci životní síly a sexuality. Tyto taneční meditace umožňují poznání tajemného energetického kódu pro omlazování a zkrášlení ženy. 

Magie ženského tance
Celostní pohybový trénink zaměřený na ženskou eleganci, zdraví,
taneční dovednosti a zdravou psychiku, esenciální pohyby pro rozvoj ženství a vnitřní síly
Víkendový kurz plný naplňujících zážitků.